صبح جادویی

کتاب صبح جادویی حقیقتا زندگی ام را متحول کرد، این کتاب به من کمک کرد تا سرانجام شروع به بهره برداری کردن از همه ی نیروهای بالقوه ام کنم و من را به مسیری آگاهانه هدایت کرد که تا آشکار شدن فرصت ها و توانائی های جدید ادامه پیدا می کرد.

این کتاب تنها راه موجود برای شروع روزهای زندگیتان به شیوه ی صحیح است.

نیک کاندرا

هال الرود شاهد زنده ای است که به ما نشان می دهدکه همه ما توانایی غلبه بر هر نوع مانعی را داریم و می توانیم زندگی رویاهایمان را خلق کنیم. او در بیست سالگی با یک راننده مست تصادف کرد و در صحنه تصادف برا ی چند لحظه از دنیا رفت. با این حال که دچار آسیب شدید مغزی شده بود و دکتر ها به او گفته بودند که دیگر هرگز نمی تواند راه برود، او راهش را ادامه داد و توانست رکورد فروش سالانه شرکتش را بشکند و تصویرش را در تالار مشاهیر شرکت جاودانه کند. او همچنین توانست به دونده ماراتون، نویسنده کتاب های پرفروش، سخنران بین المللی و یک خواننده سبک هیپ هاپ تبدیل شود.

هال زندگی اش را وقف یار ی رساندن به دیگران کرده است تا آنها نیز بتوانند بر چالش ها و مشکلات زندگی غلبه کنند واز پتانسیل های محدودی که درون هر کدام از ما قرار دارد بهره برداری کنند.

چرا وقتی که کودکی متولد می شود، او را معجزه ی زندگی می نامیم اما در زندگی به معمولی بودن تن می دهیم؟ درکجای مسیر زندگی این بینش را از دست داده ایم که زندگی معجزه است؟ آیا حالا که بزرگ شده اید آیا هر آنچه که می خواستید را دارید؟ انجام می دهید؟ آیا همان شده اید که می خواستید؟ یا اینکه در طول مسیر، تغییر وضعیت داده اید و به کمتر از خواسته هایتان قانع شده اید؟

زندگی در سطح 10 خلق کنید:

بسیار از مردم به یک زندگی بسیار معمولی تن می دهند؛ موضع و جایگاهی منفعل و هر چیزی که زندگی به آنها داده است را دربست می پذیرند. مثلا برخی از افرادی که در کسب و کارشان کاملا موفق هستند، در جنبه های دیگر مانند سلامتی یا روابط اجتماعی به سطح معمولی و عادی قانع می شوند.

اگر بخواهیم میزان موفقیت، رضایتمندی و دست یابی به اهداف را در هر یک از جنبه های زندگی بین 1 تا 10 درجه بندی کنیم. همه ما می خواهیم به سطح 10 برسیم.

چرا باید صبح جادویی را بخوانیم؟

1: هر روز با انرژی بیشتری از خواب بیدار می شوید، هیجان زده و پر انرژی هستید و به ابزارهایی مجهز می شوید که با آن ها می توانید توانایی بالقوه تان را بالفعل کنید.

2: به سرعت سطح استرس شما را کاهش می دهد.

3: به سرعت بر هر چالش یا نگرش محدود کننده که شما را عقب نگه داشته است غلبه می کنید.

4: وضعیت سلامتی تان بهبود می یابد، اضافه وزن تان را ازدست می دهید و به بهترین شرایط جسمانی دست پیدا می کنید.

5: بهره وری تان افزایش پیدا می کند و توانایی شما برای تمرکز بر اولویت های اصلی تان بیشتر می شود.

6: احساس قدرشناسی در شما تقویت می شود و نگرانی هایتان کاهش می یابد.

7: توانایی و قابلیت شما را برای کسب درآمد بیشتر به طرز چشمگیری افزایش می یابد.

8: هدف زندگی خود را کشف می کنیدو یک زندگی هدفمند را آغاز می کنید.

9: در هر یک از جنبه های زندگی به قناعت به کمتر از آنچه واقعا سزاوارش هستید پایان می دهید و زندگی در راستای نگرش تان برای خلق یک زندگی خارق العاده را شروع می کنید.

منبع: 

کتاب صبح جادویی

نویسنده: هال الرود

برای اشتراک گذاری این مطلب می توانید از دکمه های رو به رو استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید